Hakkımızda

Isparta’da 2004 yılının 3 Ocak tarihinde kurularak yayın hayatına başlayan ve bugüne kadar kesintisiz Isparta merkez, ilçeler ve Türkiye’nin dört bir yanındaki hemşehrilerine günlük olarak ulaşan MANŞET Gazetesinin sosyal medyadaki güçlü ayağı olan İspartamanset.com internet sitemizde, tıpkı gazetemizde olduğu gibi tarafsız, objektif ve ilkelerinden ödün vermeden yayın hayatını sürdürmektedir.

Son yıllarda sosyal medyadaki birçok bilgi kirliliğine rağmen, doğru, hızlı ve kaliteli haberciliğimizi ön planda tutarak okuyucumuza hem yazılı, hem de görsel olarak haberleri ulaştırma gayretimiz bundan sonrada en seri ve güçlü bir şekilde devam edecektir.

Haber biziz, haberci de biziz. İnsanın olduğu yerde haber vardır ve bu haberi yine sizlerin desteği, katkısı ve yardımı ile yine sizlere ulaştırmaktır amacımız. Bu nedenle ispartamanset.com okuyucularımızın her biri bizim gönüllü habercimiz, muhbir ve muhabirimizdir. Sizlerle var olduk, sizlerle büyüdük ve yine sizlerle güçlenerek, güçlü Türkiye’yi hep birlikte inşa etmeye devam edeceğiz.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.