Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Yeni bir girişimde bulunmadan önce her şeyin hazır olduğundan emin olmalısınız. Elinizdeki işleri tamamladıktan sonra hareket etmek gücünüzü daha etkin kullanmanızı sağlayacaktır. Sabah saatlerinde önemli görüşmelerinizi yaparak bu konuda ilk adımı atabilirsiniz.
Boğa
Ekonomik koşulları iyileştirebileceğiniz fırsatlar edinebilirsiniz. Yorulmuş olmanıza değil istekleriniz için fırsat yakalamış olmanıza odaklanmalısınız. Sakin ve akıllıca bir tutum sergilemek bugün sizi içinde bulunduğunuz boşluk hissinden uzaklaştıracaktır.
İkizler
Kendinizi ihmal ettiğinizi düşündüğünüz, ertelediğiniz konularla ilgili planlama yapabilirsiniz. Kitap okumak, sosyal mecralarda araştırmalar yapmak ve öğrendiklerinizi hayatınıza aktarmak için ideal bir gündesiniz. Sorunlarınızı sadece onları çözmek için düşünün. Size kazanç getiren şeyin bu olduğunu, yeniden harekete geçebildiğinizi görünce anlayacaksınız.
Yengeç
İlişkilerde ve iş ortamında destek veren, çözüm arayan taraf olabilirsiniz. Fikirlerinize danışılabilir, çalışmalara liderlik etmeniz istenebilir. Bu durum hem sizi mental olarak iyi hissettirecek hem de etki ettiğiniz noktaları keşfedebileceksiniz. Mantığınızın ve tutarlı tavırlarınızın size yaptıracakları ve bunların sonuçları motivasyonunuzu arttırabilir.
Aslan
Kendinizi ve duygularınızı ifade etmek istiyorsanız, bugünü değerlendirmelisiniz. Projelerinizi uygulamaya koymak için gereken alana ve imkanlara ulaşabilirsiniz.
Başak
Aklınızın ve işlerinizin karmaşık olması, ne hissettiğinizi bilmeniz ve ona göre davranmanızı zorlaştırabilir. Ama bugün kendinizi daha iyi ifade edebilir, gereken cesareti gösterebilirsiniz. Korkuları geride bırakmanın ödülünü aşk ve keyifli anlarla toplayabilirsiniz.
Terazi
Aile içi konuların ve alışkanlıkların gündeme geleceği bir gün olabilir. Güvenilir ve yaşamaya değer gördüğünüz alanlar için maddi olarak destekte bulunmanız gerekebilir.
Akrep
Fikirlerinizi maddi kazanç kaynağına dönüştürmek isteyebilirsiniz. Bir şeyleri yıkıp yeniden kurmak için mental olarak çok müsaitsiniz. Bunu iyi yönde kullanmak için yetenekli olduğunuz alanlara, kişisel uğraşlarınıza ağırlık verebilirsiniz. Büyük hamleleriniz olabilir.
Yay
Paranızı ve zamanınızı nereye yatıracağınız konusunda aklınıza yeni fikirler gelebilir. Uygulanabilir ve risk almaya değer fikirler olacağı için bu durum kendi işinizi kurma imkanı da doğurabilir. İşinizi ve adınızın verdiği etkiyi büyütüyorsunuz.
Oğlak
Yeni alışkanlıklar edinmek isteyebilirsiniz. Bu bir anda olmayabilir ama hazırlıklarınızı bu yönde yapmaya başlamak için uygun bir gündesiniz. Çeliştiğinizi ya da köşeye sıkıştığınızı düşündüğünüz durumlarda, daha önce aklınıza gelmeyen çıkış yolları bulabilirsiniz. Bu da daha önce kazanmadıklarınızı size verebilir.
Kova
Yorucu bir haftanın ardından bugün kendinizi daha iyi ve özgür hissedebilirsiniz. Üzerinde çokça düşündüğünüz her şeyi bir kenara koyarak yeni bir adım atmak isteyebilirsiniz. Bu adım özellikle duygusal ilişkilerden yana olabilir. Bastırdığınız duygularınızı açıklamak için iyi bir zaman dilimindesiniz.
Balık
Sezgileriniz her zamandakinden daha güçlü olabilir. Bu yüzden aklınızdan en çok istediğiniz konuları geçirmek sizin için daha iyi bir tercih olacaktır. Sosyal çevrenizde güçlü ve saygın bir konum elde edebileceğiniz girişimler için fikirler üretebilirsiniz. Sosyal mecralar size yeni imkanlar sunuyor.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.