GENÇGÜÇSAN'I ZİYARET ETTİLER

ISPARTA 10.07.2024 - 09:09, Güncelleme: 10.07.2024 - 13:29
 

GENÇGÜÇSAN'I ZİYARET ETTİLER

Geri dönüşüm ve iklim değişikliği projesi kapsamında İspanya Kanarya adalarından Isparta'ya gelen heyet, Gençgüçsan Tarım Aletleri Fabrikası'nı ziyaret etti. Bu ziyaret, Milli Eğitim AR-GE Birimi'nin Erasmus projesi çerçevesinde gerçekleşti ve işletme sahibi Selma Küçükköse ile önemli görüşmeler yapıldı. İspanya Kanarya adalarından gelen heyetin amacı, geri dönüşüm ve iklim değişikliği konularında bilgi alışverişinde bulunmak ve bu alandaki iyi uygulamaları yerinde görmekti. Gençgüçsan Tarım Aletleri Fabrikası, sürdürülebilir tarım aletleri üretimi ve çevre dostu yaklaşımlarıyla dikkat çeken bir işletme olarak tanınıyor. Gençgüçsan Tarım Aletleri Fabrikası'nın sahibi Selma Küçükköse, ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, "İspanya Kanarya adalarından gelen heyeti fabrikamızda ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk. Geri dönüşüm ve iklim değişikliği konularında yaptığımız çalışmaları paylaşmak ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak bizim için çok değerliydi," dedi.  Proje Kapsamında Yapılanlar Erasmus projesi kapsamında gerçekleştirilen bu ziyaret, iki ülke arasında bilgi ve deneyim paylaşımını artırmayı hedefliyor. Milli Eğitim AR-GE Birimi'nin koordinasyonunda yürütülen proje, öğrenci ve öğretmenlerin yanı sıra, işletme sahiplerinin de dahil olduğu geniş bir katılımcı kitlesi ile gerçekleştiriliyor. İspanya Kanarya adalarından gelen heyet, Gençgüçsan Tarım Aletleri Fabrikası'ndaki geri dönüşüm ve çevre dostu üretim uygulamalarından etkilendiklerini belirtti. Heyet başkanı, "Selma Küçükköse ve ekibi, sürdürülebilir tarım aletleri üretiminde örnek teşkil eden uygulamalara imza atıyor. Bu tür işbirlikleri, iklim değişikliği ile mücadelede çok önemli," şeklinde konuştu. İspanya Kanarya adalarından gelen heyetin Gençgüçsan Tarım Aletleri Fabrikası'nı ziyareti, geri dönüşüm ve iklim değişikliği konularında önemli bir bilgi ve deneyim paylaşımına vesile oldu. Erasmus projesi kapsamında gerçekleştirilen bu tür ziyaretler, ülkeler arasında çevre bilincinin artırılmasına ve sürdürülebilir uygulamaların yaygınlaştırılmasına katkı sağlıyor  

Geri dönüşüm ve iklim değişikliği projesi kapsamında İspanya Kanarya adalarından Isparta'ya gelen heyet, Gençgüçsan Tarım Aletleri Fabrikası'nı ziyaret etti.

Bu ziyaret, Milli Eğitim AR-GE Birimi'nin Erasmus projesi çerçevesinde gerçekleşti ve işletme sahibi Selma Küçükköse ile önemli görüşmeler yapıldı.

İspanya Kanarya adalarından gelen heyetin amacı, geri dönüşüm ve iklim değişikliği konularında bilgi alışverişinde bulunmak ve bu alandaki iyi uygulamaları yerinde görmekti.

Gençgüçsan Tarım Aletleri Fabrikası, sürdürülebilir tarım aletleri üretimi ve çevre dostu yaklaşımlarıyla dikkat çeken bir işletme olarak tanınıyor.

Gençgüçsan Tarım Aletleri Fabrikası'nın sahibi Selma Küçükköse, ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, "İspanya Kanarya adalarından gelen heyeti fabrikamızda ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk.

Geri dönüşüm ve iklim değişikliği konularında yaptığımız çalışmaları paylaşmak ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak bizim için çok değerliydi," dedi.

 Proje Kapsamında Yapılanlar

Erasmus projesi kapsamında gerçekleştirilen bu ziyaret, iki ülke arasında bilgi ve deneyim paylaşımını artırmayı hedefliyor.

Milli Eğitim AR-GE Birimi'nin koordinasyonunda yürütülen proje, öğrenci ve öğretmenlerin yanı sıra, işletme sahiplerinin de dahil olduğu geniş bir katılımcı kitlesi ile gerçekleştiriliyor.

İspanya Kanarya adalarından gelen heyet, Gençgüçsan Tarım Aletleri Fabrikası'ndaki geri dönüşüm ve çevre dostu üretim uygulamalarından etkilendiklerini belirtti.

Heyet başkanı, "Selma Küçükköse ve ekibi, sürdürülebilir tarım aletleri üretiminde örnek teşkil eden uygulamalara imza atıyor.

Bu tür işbirlikleri, iklim değişikliği ile mücadelede çok önemli," şeklinde konuştu.

İspanya Kanarya adalarından gelen heyetin Gençgüçsan Tarım Aletleri Fabrikası'nı ziyareti, geri dönüşüm ve iklim değişikliği konularında önemli bir bilgi ve deneyim paylaşımına vesile oldu.

Erasmus projesi kapsamında gerçekleştirilen bu tür ziyaretler, ülkeler arasında çevre bilincinin artırılmasına ve sürdürülebilir uygulamaların yaygınlaştırılmasına katkı sağlıyor

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve ispartamanset.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.